Free Website Themes by SEOTOASTER

SHIAZO kamínky pro vodní dýmky

Minerální kamínky <a href=Shiazo minerální kamínky jsou naprostou revolucí ve světě vodních dýmek! Shiazo minerální kamínky jsou řešením pro všechny, kdo si chtějí užít skvělou chuť ve vodní dýmce a přitom se vyhnout kouření.

Minerální kamínky Shiazo jsou 100% přírodní kamínky, speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny - glycerinu.

Při použití Shiazo minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází k žádnému spalování, kapalina je pouze zahřívána až do bodu varu, při které se začíná odpařovat a tak nevzniká kouř, ale pára. Shiazo minerální kamínky simulují kouř, ale nevytváří jej! Vyberte si některou z nenapodobitelných příchutí a vyzkoušejte!


Druhy kamínků

  • Fantasia kamínky Exotické příchutě kamínků Fantasia dalece předčí standard ostatních kamínků v poskytování kvalitní chuti.
  • Ice Rockz kamínky Ice Rockz mají osvěžující ledovou chuť a dlouhotrvající aroma, které jsou zárukou požitku z kouření. Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem!
  • PIMP kamínky Minerální kamínky Pimp do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • Shiazo kamínky Minerální kamínky jsou 100 % přírodní kamínky speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny. Minerální kamínky Shiazo jsou naprostou revolucí ve světě vodních dýmek!
  • Shisharoma kamínky Minerální kamínky Shisharoma do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • Galerie
Click here to open a free account with Olark to chat with prospects at this critical stage
After registering with Olark replace this placeholder with functioning Olark script in the checkout and quote template