Free Website Themes by SEOTOASTER

ICE ROCKZ kamínky pro vodní dýmky

Minerální kamínky <a href=Minerální kamínky Bigg Ice Rockz jsou ideální pro kouření vodní dýmky bez tabáku (bez nikotinu).

Nespornou výhodou těchto minerálních kamínků Bigg Ice Rockz je ta, že obsažená melasa není tekutá, ale ve formě gelu - zůstává tedy stále ve stejném stavu a nestéká.

Ice Rockz mají osvěžující ledovou chuť a dlouhotrvající aroma, které jsou zárukou požitku z kouření. Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem!


Pages List

  • FANTASIA kamínky pro vodní dýmky Fantasia kamínky Exotické příchutě kamínků Fantasia dalece předčí standard ostatních kamínků v poskytování kvalitní chuti.
  • ICE ROCKZ kamínky pro vodní dýmky Ice Rockz kamínky Ice Rockz mají osvěžující ledovou chuť a dlouhotrvající aroma, které jsou zárukou požitku z kouření. Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem!
  • PIMP kamínky pro vodní dýmky PIMP kamínky Minerální kamínky Pimp do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • SHIAZO kamínky pro vodní dýmky Shiazo kamínky Minerální kamínky jsou 100 % přírodní kamínky speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny. Minerální kamínky Shiazo jsou naprostou revolucí ve světě vodních dýmek!
  • SHISHAROMA kamínky pro vodní dýmky Shisharoma kamínky Minerální kamínky Shisharoma do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • Galerie minerálních kamínků pro vodní dýmky Galerie

 

Click here to open a free account with Olark to chat with prospects at this critical stage
After registering with Olark replace this placeholder with functioning Olark script in the checkout and quote template