Free Website Themes by SEOTOASTER

PIMP kamínky pro vodní dýmky

Minerální kamínky <a href=

Minerální kamínky Pimp do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.


Konopné minerální kamínky Pimp jsou přírodní kamínky, speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny - glycerinu.

Při použití konopných  minerálních kamínků Pimp ve vodní dýmce nedochází k žádnému spalování, kapalina je pouze zahřívána až do bodu varu, při které se začíná odpařovat a tak nevzniká kouř, ale pára. Minerální kamínky simulují kouř, ale nevytváří jej! Vyberte si některou z nenapodobitelných příchutí a vyzkoušejte!


Druhy kamínků

  • Fantasia kamínky Exotické příchutě kamínků Fantasia dalece předčí standard ostatních kamínků v poskytování kvalitní chuti.
  • Ice Rockz kamínky Ice Rockz mají osvěžující ledovou chuť a dlouhotrvající aroma, které jsou zárukou požitku z kouření. Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem!
  • PIMP kamínky Minerální kamínky Pimp do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • Shiazo kamínky Minerální kamínky jsou 100 % přírodní kamínky speciální metodou upraveny tak, aby do sebe absorbovaly co nejvíce aromatické tekutiny. Minerální kamínky Shiazo jsou naprostou revolucí ve světě vodních dýmek!
  • Shisharoma kamínky Minerální kamínky Shisharoma do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
  • Galerie
Click here to open a free account with Olark to chat with prospects at this critical stage
After registering with Olark replace this placeholder with functioning Olark script in the checkout and quote template