Minerální kamínky pro vodní dýmky

Galerie minerálních kamínků pro vodní dýmky, které jsou přírodního původu a speciální metodou upravené tak, aby co nejefektivněji absorbovaly ochucenou kapalinu (glycerin).

Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem! Kamínky kouř simulují, ale nevytváří jej!

Home /

Ice Rockz minerální kamínky Vodní meloun

ice-rockz-mineralni-kaminky-vodni-meloun.jpg Ice Rockz minerální kamínky Sladký meloun Thumbnails Ice Rockz minerální kamínky Žvýkačka Ice Rockz minerální kamínky Sladký meloun Thumbnails Ice Rockz minerální kamínky Žvýkačka

Minerální kamínky Ice Rockz Vodní meloun.


Melounové minerální kamínky pro vodní dýmky Bigg Ice Rockz které jsou ideální pro užívání vodní dýmky bez tabáku (bez nikotinu).

Nespornou výhodou těchto minerálních kamínků Bigg Ice Rockz je ta, že obsažená melasa není tekutá, ale ve formě gelu - zůstává tedy stále ve stejném stavu a nestéká.

Ice Rockz mají osvěžující ledovou chuť a dlouhotrvající aroma, které jsou zárukou požitku z kouření.

Při použití minerálních kamínků ve vodní dýmce nedochází ke spalování, ale k zahřívání tekutiny až do bodu varu, a tak nevzniká kouř, ale hustá chutná pára! Jakkoliv se kouři podobá, není kouřem!